KRAJSKÁ LIGA MUŽŮ

 Na klatovském ledě se v sobotu večer potkaly dva elitní celky ligy Plzeňska a Karlovarska.

 Pořádající rezerva HC hostila HK Rokycany a fanoušci sledovali brankové hody. Vítězně z nich vyšli naši vyslanci, kteří díky výtečnému závěru porazili domácí celek 8:6 (1:2, 3:3, 4:1).

 Rokycanští příznivci se mají v sobotu na co těšit. Přijede posílený Stadion Cheb, který se netají ambicemi vyzkoušet si II. ligu. Šlágr kola začíná v sedmnáct hodin.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MUŽŮ

 Ve skupině A startuje trio družstev z Rokycanska a během víkendu ´ochutnalo´ všechny tři podoby konečného výsledku.

V pátek večer HC Rokycany porazil Pubec Plzeň 5:1. Druhý den Zbiroh utrpěl debakl 2:7 s Chotíkovem a v podvečer na rokycanském ledě Klabava hrála nerozhodně 5:5 se Saxanou Plzeň.

V oddělení B neměly nárok Strašice. Prohrály v Plzni s Rapidem 2:6.

LIGA DOROSTU

 Zatímco juniorka HC odpočívala, rozjeli se o sobotu mladší spoluhráči do Příbrami. Prohráli zde těsně 1:2, když všechny tři góly padly v úvodní části. Za hosty se prosadil už ve 4. minutě Němeček, jemuž asistovala Hanzlíková.

LIGA ŽÁKŮ

 Sobotní pořad na rokycanském ledě zahajovali benjamínci z 1. třídy. K premiérovému vystoupení si pozvali Meteor Třemošná a seveřanům nasypali na zpáteční cestu několik branek.

 Hůř dopadli tři starší borci HC. Mladší žáci podlehli HC Plzeň 0:14 a ti starší prohráli 3:7. Hned včera se oba ligové celky Rokycan rozjely do Třemošné.