KRAJSKÁ LIGA

Výjimkou bylo účinkování HK Rokycany v devítičlenné konfrontaci Plzeňského a Karlovarského kraje. Naši zástupci měli volno a až v sobotu 26. listopadu se podívají do Mariánských Lázní.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ

Rozdělena je do tří výkonnostních skupin a v té nejkvalitnější máme tři celky. Zbiroh o víkendu rovněž odpočíval.

HC Rokycany – Klabava 2:6 (0:1, 1:5, 1:0)

Hned po dvou minutách se prosadil Kubík a (asistoval Černý) a reprezentanti DTJ měli navrch. Potvrdili to v prostřední dvacetiminutovce, kdy na 0:2 upravil Janda (Černý). Po něm dal dvakrát o sobě vědět Průša. nejprve po spolupráci s Kubíkem a Tomášem Kratochvílem, vzápěti mu na gól přihrávali Černý a Kubík. Až pak Hrůza zaznamenal čestný úspěch HC, aby Janda (Černý, Houška) a pak znovu Černý (Aubrecht, Kubík) završili brankově nejbohatší třetinu. V té závěrečné se trefil už jen domácí Král, jemuž asistovali Hefler se Živným.

Námětový úkol nebyl snadný. Zhruba 750 metrů od řeky ke zdroji v Sedlecku.
Hasiči z okrsku Břasy stěhovali vodu z Berounky do Sedlecka, podívejte se

Hrálo se slušně, sudí Tolar vylučoval jen čtyři provinilce.

V oddělení B pokračují Strašice až v sobotu 26. listopadu na rokycanském ledě s Holýšovem.

Zbývá skupina C, kde se v neděli pozdě večer prezentovali zeměpisně blízcí soupeři.

Lipnice – Příkosice 2:3 (1:2, 0:1, 1:0)

Thriller v jižanském derby. Stav 1:1 ve druhé minutě a po vyrovnání domácích během deseti vteřin vystřídala dvojnásobná radost Čechie. Kontaktní gól Lipnici nestačil. Za poražené Benda s Vanišem (asistence Trhlík a Laštovka), za Příkosice Anýž, Peterka, Balej (přihrávali Peterka, Balej).