Litoměřice–Průmstav Develop Rokycany 2:3 (2:3, 0:0, 0:0) – domácí začali proti přednímu celku tabulky skupiny Západ odvážně. Zkušení hosté jejich platonickému tlaku bez problémů odolávali. Navíc v 11. minutě využili chybnou rozehrávku a Metlička je dostal do vedení. O minutu později však po vyhraném vhazování propálil Šulana v rokycanské brance Patzenhauer a srovnal.

Gólová přetahovaná pokračovala i v dalších minutách. Na trefu Sýkory odpověděl Tvrzník, ale do kabin šli přesto spokojenější hosté. Zasloužil se o to po přihrávce Kovaříka Hrubý. Ve druhé části držel svými zákroky domácí hokejisty Volke, na nedostatek práce si ovšem nemohl stěžovat ani jeho protějšek. Hra se postupně přiostřovala, ale ani v přesilovkách žádný z týmů nedokázal skórovat. Litoměřičtí tak už popáté v řadě podlehli pouze o jediný gól, zatímco Rokycany nasbíraly v řadě jedenadvacet bodů a už jsou na bronzové pozici.

Branky a asistence: 12. Patzenhauer (Hanzl), 17. Tvrzník (Procházka) – 11. Metlička (Bednář), 13. Sýkora (Kocman), 18. Hrubý (Kovařík). Vyloučení: 5:4. Třetiny: 2:3, 0:0, 0:0. Rozhodčí: Horák – Šulo, Vitík.

V sobotu: od 17 hodin se na rokycanském zimním stadionu představí v zápase 12. kola celek HC Děčín.