Právě s rezervou Klatov borci HK prohráli 2:5 a chtěli se příznivcům revanšovat proti soupeři ze severního Plzeňska.

HC Rokycany – Apollo Kaznějov 6:3 (4:1, 0:2, 2:0). Bolestí domácího celku je proměňování šancí a projevilo se to i tentokrát. Po ofenzivní smršti v úvodní části zvedl protivník hlavu a snížil na rozdíl jediného gólu. Ovšem tandem Geltner, Kocman drama nepřipustil a oba body zůstaly v Rokycanech.

Branky a nahrávky: 3. Zajíček, 6. Kocman (Karbulka), 11. Geltner (Kocman), 16. Krýner (Karbulka, Koc), 45. Geltner (Kocman), 52. Geltner (Kocman) – 8. Hajšman (Sýkora, Tyll), 31. Samek (Ruprecht), 36. Sýkora (Tyll).

„Vedení jsme si hlídali, i když soupeř snížil na rozdíl jedné branky. Byli jsme celý zápas lepší a klasicky nás podržela naše elitní útočná formace Kocman, Geltner a Švík,“ prozradil kapitán Lukáš Martinec.

Pohled do statistik: deník Sport vede podrobné tabulky jednotlivců i kolektivů v krajských přeborech.

Rokycany jsou na tom skvěle! Třetí nejofenzivnější tým (lepší jsou Domažlice a Louny), na druhém místě mezi kanonýry je Kocman s 19 góly (navíc nejlepší střelec v regionu).

Neděle: Rokycany měly hostit Nejdek, jenže zápas se uskuteční až v náhradním termínu. Soupeř z Karlovarska požádal o odklad kvůli řadě zraněných a nemocných hráčů.