Hokejisté SKP pokořili Meteor

Rokycany - Odvetnou část krajské hokejové ligy odstartovali muži SKP Rokycany na domácím ledě.

11.12.2013

ilustrační fotoFoto: Archiv VLP

SKP Rokycany KLH Třemošná 4:2 (1:0, 1:0, 2:2). Od začátku bylo patrné, že jde o souboj vyrovnaných celků. Domácí si sice vypracovali několik šancí, ale proměnili pouze jedinou v 19. minutě! Stejný obrázek byl k vidění v prostřední fázi. Borci SKP byli lepší, ovšem tlak korunovali jen jedním zásahem.

Seveřané v nástupu do závěrečné třetiny snížili a toužili po vyrovnaní. Rokycanské muže ale inkasovaný gól probudil a dvěma trefami rozhodli o zisku obou bodů. Meteor stačil v koncovce korigovat na konečných 4:2.

Vítězové se představili ve složení: Hájek, Vlček, Andrle, Beran, Adamec, Folprecht, Kočí, Peleška, Mareš, Král, Hron, Monhart, Jonáš, Petr Koukolík, Pondělík.

Vyloučení 5: 4 (Andrle 2x10 minut, Červenka 2x10 minut).

Další utkání: SKP Rokycany hraje opět na domácím ledě tuto sobotu! Od 19 hodin se střetne s HC Klatovy B.

HC Rokycany (minule odkládal v Nejdku) cestuje k duelu s Kaznějovem!

Ze středečního vydání Rokycanského deníku.

11.12.2013 VSTUP DO DISKUSE

Špejbl’s Helprs se vrátili do Starých lázní

AC/DC Špejbls Helprs zamíří v sobotu večer do Volduch

3

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Rokycany byly v Tachově bez nároku

Rokycany – Vedoucí tým krajského přeboru nedal šanci exdiviznímu FC a navýšil už tak suverénní náskok.

Opustili nás

Rokycansko - V minulém týdnu nás opustili další občané

Exemplární trest pro plzeňského bombaře

Plzeň – „Dobrý den, já potřebuju oznámit, že v Plzni na krajským soudě vybouchne v jedenáct hodin bomba, na shledanou.“ To je věta, kterou před dvěma lety vyslovil Štěpán Paleček (39), a za kterou si odsedí čtyři roky za mřížemi.

Rokycany – Davy lidí po celý včerejšek směřující do Střelnice a naopak signalizovaly velkou akci.