SKP Rokycany KLH Třemošná 4:2 (1:0, 1:0, 2:2). Od začátku bylo patrné, že jde o souboj vyrovnaných celků. Domácí si sice vypracovali několik šancí, ale proměnili pouze jedinou v 19. minutě! Stejný obrázek byl k vidění v prostřední fázi. Borci SKP byli lepší, ovšem tlak korunovali jen jedním zásahem.

Seveřané v nástupu do závěrečné třetiny snížili a toužili po vyrovnaní. Rokycanské muže ale inkasovaný gól probudil a dvěma trefami rozhodli o zisku obou bodů. Meteor stačil v koncovce korigovat na konečných 4:2.

Vítězové se představili ve složení: Hájek, Vlček, Andrle, Beran, Adamec, Folprecht, Kočí, Peleška, Mareš, Král, Hron, Monhart, Jonáš, Petr Koukolík, Pondělík.

Vyloučení 5: 4 (Andrle 2x10 minut, Červenka 2x10 minut).

Další utkání: SKP Rokycany hraje opět na domácím ledě tuto sobotu! Od 19 hodin se střetne s HC Klatovy B.

HC Rokycany (minule odkládal v Nejdku) cestuje k duelu s Kaznějovem!

Ze středečního vydání Rokycanského deníku.