První třetinu začala obě mužstva v rychlém tempu. Přesto gól padl až po deseti minutách a postarali se o něj domácí. Šance se střídaly na obou stranách, ale hráči Třemošné měli lepší koncovku a před přestávkou vedli už 2:0, když naši vyslanci zaznamenali kontaktní branku!

V prostřední dvacetiminutovce byli útočnější borci SKP a podařilo se jim vyrovnat na 3:3. Závěrečná fáze střetnutí byla naprosto vyrovnaná. Do 50. minutě se stav neměnil, jenže pak přišla hrubá chyba hlavního rozhodčího. Nevšiml si atakování rokycanského gólmana v brankovišti a soupeř lehce skóroval. Hostům se podařilo rychle srovnat průběžné skóre na 4:4, ale KLH se ve chvíli opět ujal vedení.

V závěrečném tlaku hráči SKP ve snaze o vyrovnání v posledních minutách odvolali brankáře a v početní převaze si vytvořili několik příležitostí. Žádná ze střel však cíl nenašla. Naopak Třemošenští skórovali do opuštěné svatyně a připsali si do tabulky krajské ligy dva body.