Ekonomické stavby Zbiroh A 0:6 (0:3, 0:2, 0:1). Naši vyslanci zamířili do plzeňské ČEZ II arény. Soupeř ještě do předloňska nastupoval se dvěma týmy, přičemž první z nich hrál krajskou ligu! Nyní ale nestíhal rychlostně ani kombinačně a byla z toho jednoznačná záležitost hostů. Brankář Bartovský si připsal poprvé čisté konto v sezóně!

Branky TJ Město: J. Kokoška (Frühauf), Křížek (M.Tyc ), J. Košťálek (Zikmund), Zikmund, Zikmund (Křížek), Zikmund (Frühauf).

Zbiroh A Lipnice 6:5 (1:4, 4:1, 1:0). Protivník se sice pohybuje ve druhé polovině tabulky, ale do poloviny zápasu to znát nebylo. Lipničtí vedli už 1:5 a s lídrem to vypadalo bledě. K obratu zaveleli bratři Pichlíkové. Roman vstřelil čtyři a Marek dvě branky, čímž strhli vítězství na stranu TJ Město. Šokovaný soupeř nesl těžko, že přišel o téměř vyhraný zápas.

Branky TJ Město: M. Pichlík (M. Tyc ), R. Pichlík (Křížek, Kleinhampl), R. Pichlík (Marek), R. Pichlík (Vaněk), R. Pichlík (Kratochvíl), M. Pichlík (R. Pichlík). Tresty TJ: pětkrát na dvě minuty. Diváků: 50.

Chotíkov B Zbiroh 0:7 (0:3, 0:1, 0:3). Hokejisté TJ město tentokrát cestovali do plzeňské KOOP arény na Košutce. Chotíkovští na favorita vlétli zostra a nejlepší odpovědí našich zástupců byly góly! Nakonec se za zády nešťastného brankáře ocitlo sedm puků.

Branky TJ Město: J. Kokoška (R. Pichlík), R. Pichlík (Kleinhampl), Fíkar (Zikmund, Křížek), Dongres, M. Pichlík (Zikmund), Zikmund (J. Kokoška ), Fíkar. Tresty TJ Město: dvakrát dvě minuty.

Dokončení v pátečním vydání Rokycanského deníku.