Hokejisté HC Rokycany obhajují prvenství v krajské lize. Do soutěže vstoupili výhrou při derby s SKP a nyní získali oba body v Plzni.
TJ Apollo Kaznějov–HC Rokycany 3:6 (2:1, 0:3, 1:2).

Utkání 2. kola v hale na Košutce začalo nečekaně příznivě pro hokejisty Rokycan. Už ve 35. vteřině se ujali vedení gólem Geltnera. Tato branka však rokycanským hráčům spíš uškodila, než je povzbudila. V jejich hlavách se usadila myšlenka, že se domácí snad porazí sami. Jenomže do konce první třetiny Kaznějovští po chybách v obraně Rokycan brankami Kacbundy a Matějky otočili výsledek a odcházeli do šaten s jednobrankovým náskokem.
V době úpravy ledu na ploše zimního stadionu došlo v kabině hostů zřejmě k pořádnému „mytí hlav“. To se projevilo na jejich hře v prostřední části utkání. Zlepšili bruslení i kombinaci a výsledek utkání výrazně naklonili na svou stranu vstřelením tří branek. Až do konce druhé třetiny nepustili Rokycanští domácí téměř k žádné akci, a tak po dvou třetinách svítilo na ukazateli skóre 2:4.

Úvod poslední třetiny byl podobný začátku utkání. Hned z prvního útoku hosté skórovali. Tentokrát se ale domácí borci nezmohli na zvrat. Hosté kontrolovali dění na ledě a dovedli zápas do vítězného konce. Nepříjemná je pro rokycanský tým skutečnost, že v dalším utkání nesmí nastoupit Petr Kubík, neboť obdržel druhý trest do konce utkání.

Branky: Kacbunda, Matějka, Valečka–Geltner 2, Kovář, Dorňák, Hofrajtr a Bednář.
Asistence: Brand, Komanec, Zajíc, T. Beran a M. Sýkora – Dorňák 2, Mitáček, Geltner, Herzig, Hofrajtr a Bednář.
Ostatní výsledky: Třemošná–Chotíkov 4:2, Božkov–Ekonomické stavby 5:5, SKP Rokycany–Pubec 1:7.
6. listopadu: HC Rokycany přivítá od 17 hodin ve své hale Třemošnou.