SKP Rokycany–Meteor Třemošná 4:6 (0:0, 2:2, 2:4). Od začátku bylo utkání naprosto vyrovnané a v první třetině se nepodařilo vstřelit branku ani jednomu ze soupeřů.

Začátek druhé třetiny vyšel lépe Meteoru, který využil početní výhodu a ujal se vedení. Při vyrovnané hře se SKP podařilo srovnat skóre a do minuty byl dokonce stav 2:1. Ke konci třetiny se pak Rokycanští při své přesilovce dopustili chyby v obraně a soupeř opět srovnal na 2:2.

Ve třetí třetině domácí během prvních dvou minut inkasovali tři banky. Postupně však výsledek zase snížili, a to až na skóre 4:5. Pak seveřané opět využili početní výhodu a zvýšili na konečných 4:6. Přes velkou bojovnost se Rokycanům už nepodařilo překonat brankáře hostí. „Za porážkou je vidět naše slabá hra jak v přesilovkách, tak v oslabení a neproměňování vyložených šancí“ , řekl po utkání trenér SKP Rokycany.

Branky SKP: Šimonovský 2, Kočí, Řapek.
Asistence: Beran, Petr Koukolík, Peleška
Sestava SKP Rokycany: Bednář, Adamec, Kočí, Špinka, Pavel Koukolík, Petr Koukolík, Beran, Vlček, Šilhánek, Šimonovský, Jonáš, Krajči, Peleška, Řapek, Král, Hron.

Poslední utkání hraje SKP Rokycany v sobotu 5. února od 18 hodin v plzeňské Kooperativa Aréně proti Apollu Kaznějov.