Rokycany - V čele krajské ligy je tým rokycanského HK. Cestuje dnes do Plzně za Apollem Kaznějov.

14.1.2012

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

Hokejistům SKP Rokycany se v krajské lize příliš nedaří. Nezvládli ani první vystoupení v letopočtu 2012.
KLH Třemošná – SKP Rokycany 5:3 (1:1, 2:2, 2:0). Úvod zápasu byl přitom nadějný. Hned v první minutě se hosté ujali vedení a stav 0:1 vydržel do desáté minuty, v níž seveřané vyrovnali.

Ve druhé třetině se situace opakovala. Rokycany se znovu radovaly, neboť Špinka vstřelil branku při vlastním oslabení. Domácí opět srovnali krok a v polovině této části měli navrch. S hráči SKP to nezamávalo. Skórovali potřetí a přes velké množství šancí na obou stranách se nerozhodný výsledek do sirény nezměnil.
Poslední dvacetiminutovka byla naprosto vyrovnaná až do padesáté minuty, kdy borci KLH vstřelili gól ve vlastním oslabení. Rokycany přeskupily útočné trojice a snažily se o vyrovnání. Dokázaly dostat soupeře pod tlak, ale nedařilo se jim při zakončení. V poslední minutě SKP odvolal brankáře a pokusil se rozhodnout o dělbě bodů v šesti hráčích. Inkasoval však do prázdné svatyně a bylo rozhodnuto.

Branky SKP Rokycany: Beran, Špinka, Šimonovský,
Asistence: Adamec, Beran.
Sestava SKP Rokycany: Hájek, Blumentritt, Kočí, Špinka, Beran, Adamec, Šimonovský, Peleška, Vrba, Pavel Koukolík, Mareš, Vlček, Šilhánek, Lorenc, Hron,Řapek.
Další utkání: SKP Rokycany nastoupí dnes od 17 hodin na domácím ledě proti Ekonomickým stavbám Plzeň.
Do Plzně se pak rozjede HK Rokycany, suverénní lídr krajského přeboru. Na Košutce bojuje od osmnácti hodin s Apollem Kaznějov.

14.1.2012
Hráči Viktorie na letišti. Ilustrační foto.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Z garáže v Kotelské zmizely pneumatiky, helma i vrtačka

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.

V Příkosicích uhynuli jeseteři

Příkosice – V neděli krátce před jedenáctou hodinou dopolední zasahovali hasiči a policisté v Příkosicích. Uhynuly zde ryby.

Hejtman Bernard: Prezidenta přijmu, ale servilní nebudu

Plzeň - Čtyři prezidentské návštěvy stály hejtmanství už 1,3 milionu korun.

Cheznovice načepovaly Radnicím desítku

Rokycansko – Kanonýři měli v devátém kole fotbalového okresního přeboru nabito! V pěti zápasech nastříleli 34 branek, což průměr téměř sedm gólů na jedno utkání!