Rokycany Šest bodů už mají na kontě hokejisté SKP Rokycany v přeboru Plzeňského kraje.

SKP ROKYCANYHC PUBEC PLZEŇ 9:5 (1:2, 4:1, 4:2). V dalším utkání sezóny nastoupil SKP Rokycany na domácím ledu proti HC Pubec Plzeň. Od počátku bylo utkání naprosto vyrovnané. V polovině první třetiny se domácí ujali vedení, ale soupeř velmi rychle srovnal. Do konce třetiny využili Plzeňané přesilovou hru a do kabin šli veseleji.

Ve druhé třetině vyšel začátek lépe Rokycanům a brzy srovnaly na 2:2. Soupeř se nedal a šel opět do vedení. V polovině třetiny ale domácí odpověděli dvěma rychlými brankami a do konce třetiny přidali další gól. Po této části tedy svítilo na ukazateli skóre 5:3. Na začátku poslední části SKP nezachytil útočný nástup Plzeňanů a dovolil jim dotáhnout se na 5:5! Drama se však nekonalo. ´Policisté´ čtyřmi přesnými zásahy vybojovali třetí vítězství v soutěži.

K dalšímu utkání se SKP Rokycany chystá v neděli 11. prosince. Od dvaceti hodin bude na zimním stadionu v Plzni hostem HC Božkov.Branky SKP Rokycany: Mareš 2, Špinka 2, Beran, Adamec, Vrba, Řapek, Blumentritt.Asistence: Vrba dvě, Špinka dvě, Beran dvě, Adamec, Král, Peleška, Krajči, Blumentritt.

Vyloučení 5:8. Sestava SKP: Hájek, Blumentritt, Kočí, Špinka, Beran, Adamec, Krajči, Peleška, Vrba, Král, Mareš, Vlček, Šilhánek, Petr Koukolík, Pavel Koukolík, Hron, Lorenc, Řapek.