Apollo KaznějovSKP Rokycany 5:6 (2:2, 3:3, 0:1). V dalším utkání krajského přeboru bojovali ´policisté´ se seveřany a od začátku to bylo naprosto vyrovnané. Soupeř se ujal vedení, ale do pěti minut Rokycanští srovnali a ujali se vedení na 1:2. Do konce první třetiny dokázali ale vyrovnat i domácí.

Ve druhé třetině začátek vyšel lépe Apollu a postupně se ujalo vedení až na 4:2. V té době Rokycany dotahovaly a v polovině třetiny dokázaly zařídit průběžné skóre 4:4. Přestřelka pokračovala, takže do kabin se šlo opět za nerozhodného stavu 5:5.

Při vstupu do závěrečné dvacetiminutovky strhli hokejisté SKP vedení na svoji stranu a pak už hráli ze zajištěné obrany. Domácí Apollo se však nevzdalo bez boje a dostalo velkou šanci ke srovnání výsledku při dvojnásobném vyloučení rokycanských hráčů. Díky výbornému výkonu v obraně a vynikajícímu výkonu brankáře Bednáře se skóre nezměnilo. Díky tomu si SKP Rokycany odvezl body za těsné vítězství 5:6.

Další utkání hraje SKP Rokycany zítra od 17 hodin na domácím ledě, kde hostí mužstvo HC Pubec Plzeň.