SKP Rokycany – Horní Lukavice 6:14 (2:4, 4:5, 0:5)

Úvod utkání se domácím nepovedl a po pěti minutách prohrávali 0:2. Podařilo se jim snížit, ale soupeř opět dvakrát udeřil a až pak přišla další trefa policejního klubu.

Druhá třetina začala tlakem jižanů. Využil dvě zaváhání zadních řad SKP a stav 2:6 nevěstil nic dobrého. Na obou stranách se aktéři spíše věnovali ofenzivě, takže z toho rezultovalo patnáct branek. O pět zbývajících se v koncovce postarala Lukavice, která trestala chyby rokycanského gólmana.

Branky SKP: Adamec a Král po dvou, Beran, Hron.

Asistence: Hron dvakrát, Král, Němeček, Beran, Blumentritt.

Vyloučení: 6:4

Sestava SKP: Suda, Blumentritt, Monhart, Koukolík, Král, Mareš, Peleška, Němeček, Adamec, Beran, Hron, Havel, Brabec.

Malá Víska – SKP Rokycany 6:3 (3:0, 2:2, 1:1)

Na led do Klatov odjížděli naši zástupci s ohledem na početnou marodku jen v deseti hráčích do pole, a to se musel převléci i vedoucí mužstva. Úvod utkání se SKP opět nepovedl a po pěti minutách prohrávali 0:2. Přes maximální snahu na lepšího soupeře nestačili a do konce třetiny inkasovali potřetí.

Druhá část už byla celkem vyrovnaná a rokycanskému celku se podařilo vstřelit dvě branky. Soupeř si však náskok pohlídal a jen díky výbornému výkonu brankáře SKP byl stále rozdíl tříbrankový.

Třetí fáze byla ve znamení klidné hry domácího celku a snahy hostů o zkorigování nepříznivého stavu. Což se v polovině této části podařilo, ale to bylo vše. Třicet vteřin před sirénou po chybě a samostatném nájezdu překonal domácí hráč výtečného gólmana pošesté!

Branky SKP: Beran, Monhart, Vlček.

Asistence: Beran dvě, Monhart, Peleška po jedné.

Vyloučení: 4:4.

Sestava SKP Rokycany: Suda, Blumentritt, Vlček, Kaiser, Monhart, Beran, Peleška, Němeček, Karel, Brabec, Hron.

Ve čtvrtek 10. ledna: dnes od 19.30 hodin se SKP na domácím ledě utká s HC Pubec Plzeň.