V posledním utkání sezóny nastoupili hokejisté SKP Rokycany v Plzni proti Apollu Kaznějov.
Kaznějov–SKP Rokycany 7:4 (1:1, 4:1, 2:2). Od začátku bylo utkání naprosto vyrovnané a tři minuty před koncem třetiny se Rokycanští ujali vedení. Soupeř do konce třetiny dokázal srovnat na 1:1.

Začátek druhé třetiny vyšel lépe seveřanům, kteří třikrát využili početní výhodu a ujali se vedení 4:1. Tento výsledek znamenal pro hráče Rokycan otřes, a tak následně inkasovali i při své přesilové hře na hrozivých 5:1. Do konce druhé třetiny pak SKP dokázal snížit rozdíl ve skóre na tři branky.
V závěrečném dějství SKP přes velké množství šanci nevstřelil žádnou branku a domácí Apollo ho za to ztrestalo na 7:2. Rokycanští zkonsolidovali síly a postupně vstřelili dvě branky. I když dokázali dostat soupeře pod tlak, jejich akce končily u skvěle chytajícího kaznějovského brankáře. Ke konci utkání Rokycany neproměnily ani trestné střílení.

Sestava SKP Rokycany: Bednář, Blumentritt, Kočí, Špinka, Pavel Koukolík, Petr Koukolík, Beran, Krajči, Šilhánek, Šimonovský, Jonáš, Pondělík, Hron a Adamec.

Branky SKP: Petr Koukolík, Pavel Koukolík, Pondělík, Šilhánek.
Asistence: Špinka, Jonáš, Krajči.
Základní část soutěže skončila, ale některé kluby uvažují o nadstavbě (kvůli prodloužené sezony). Celek SKP se do dalších bojů prý nepřihlásí a důvody jsou ryze finančního charakteru!