Krajská liga mužů: HC Rokycany byl proti Meteoru Třemošná jasným favoritem, jenže úvodní třetina skončila 1:1. Domácí probudil z letargie až vedoucí gól ve 26. minutě při početním oslabení. Pak za zády smutného gólmana seveřanů končil jeden puk za druhým až do konečného skóre 9:3 (1:1, 6:1, 2:1).

V důležitém utkání o čelo tabulky Nejdek zdolal Apollo Kaznějov 5:4. Především zásluhou první části (4:1 pro Rebel).

Krajská soutěž mužů: Čechie Příkosice nezvládla první letošní vystoupení a prohrála s Omegou Plzeň 4:9 v duelu skupiny D.

Souboj oddělení C se týkal pořádající Lipnice a Klaus Timberu Čečovice. Domácí po vyrovnaném průběhu prohráli až v koncovce 5:7.

Přebor juniorů: v soutěži jihočeských mužstev si počíná výtečně HC Rokycany. V sobotu dovezl dva body z Českého Krumlova za divoké vítězství 11:7 nad Slavojem! Naši mladíci si tak upevnili vedení v soutěži.

Z pondělního vydání Rokycanského deníku.