Mladší žáci: blíže k bodovému zisku měli benjamínci. Podlehli však domácím 6:7 po třetinách (2:1, 1:2, 3:4). Výtečný závěr hostů přišel pozdě, neboť kontaktní gól padl na začátku šedesáté minuty.

Branky a asistence HC: Founě dvě, Vild, Růžička, Kratochvíl a Aubrecht po jedné (Fríd dvakrát, Founě a Vild jednou).

Starší žáci: Rokycany prohrály se Strakonicemi 5:9 (2:2, 2:5, 1:2) Rozhodla nepovedená prostřední část hostů.

Góly a asistence: Matějka dvakrát, Turek, Krajči a Krátký jednou (dvakrát přihrávali na góly Krátký s Matějkou).

V sobotu: Rokycany přivítaly vrstevníky z Vimperka od 11 a 13 hodin.

Mladší žáci HC otáčeli nepříznivý stav 2:3 v poslední minutě, aby vyhráli těsně 4:3. Rovněž starší kluci měli závěr famózní a průběžné skóre 3:4 přeměnili šesti zásahy na výhru 9:4!