HK Rokycany – Rebel Nejdek 7:8 po samostatných nájezdech (0:2, 2:4, 5:1 – 0:1). V ochozech zimního stadionu se sešly dvě stovky diváků a nelitovaly. Zpočátku to ale bylo trápení ze strany domácích, kteří nezachytili nástup bojovných hostů. Když v prostřední fázi HK snížil 2:3, vypadalo to lépe. Jenže Rebel reagoval třemi slepenými góly a na Rokycany by v tu chvíli nikdo nevsadil.

Finále však bylo pro silné nervy. Ve 42. minutě naši zástupci snížili a pak předvedli famózní obrat, okořeněný dalšími třemi brankami v řadě. Rázem to bylo 6:6 a začínalo se znovu. Nejdek se zase ujal vedení, jenže v 56. minutě bylo srovnáno a rozhodnout musely nájezdy. Exekutoři HK v nich propadli. Téměř nevystřelili na branku a druhý bod tak putoval do Krušných Hor.

Branky a asistence HK Rokycany: 23. Karbulka (Matoušek), 24. Matoušek (Hrubý), 42. Karbulka, 43. Koc (Karbulka, Matoušek), 46. Švík, 47. Matoušek (Karbulka), 56. Nový.

Sestava HK Rokycany: Karbulka (Kökörčený) — Kastner, Hošek, Petr, Zajíček, Sklenička, Martinec, Nový — Švík, Půst, Kocman, Koukolík, Karbulka, Pondělík, Geltner, Benedikt, Beránek, Matoušek, Dorňák, Koc, Hrubý.

Další výsledky 6. kola: Ostrov – Domažlice 4:9, Sokolov B – Klatovy 6:5 po nájezdech, Kaznějov – Mariánské Lázně 3:6 a Cheb B – Třemošná 3:8. Na špici je Nejdek se 14 body, Rokycany a Třemošná mají jen o bod méně.

V sobotu 11. listopadu: svátek všech Martinů absolvují Rokycany na ledě HC Domažlice.