DDM České Budějovice - HC Rokycany 3:4 (0:0, 1:1, 2:3). Přes polovinu zápasu bez jediné gólové trefy a až pak smršť. Hosté dokázal na vedoucí branku soupeře reagovat ve 33. minutě Krátkým (Dvořák) a v poslední části zúročili převahu: 46. Štulc, 47. Němeček (Dvořák), aby v 58. minutě rozhodl Popp (Krátký, Turek).

HC Tábor - HC Rokycany 12:0 (5:0, 5:0, 2:0). Vydřené body z metropole jižních Čech se negativně projevily v dalším výjezdu do husitského sídla. Domácí, kteří předtím vyhráli v prodloužení na ledě pražské Kobry, začali zostra a během pěti minut vedli o tři góly. Dál už to byla jen otázka skóre, i když dvanáctičlenný kádr HC (včetně dvou dorostenců) se bránil usilovně.

Krasobruslařka.
Kam od středy do neděle v Rokycanech za sportem?

Sestava HC Rokycany: Karbulka (Přibík) — Křepela, Mojžíšek, Turek, Carda, Fríd — Krajči, Němeček, Kačena, Krátký, Dvořák, Bulka, Popp.

V závěru týdne: hned v pátek 8. března zkusí HC Rokycany překvapit Černošice a oplatit jim porážku z domácího střetnutí. V neděli 10. března pak do Rokycan míří Kobra Praha, která se nevzdala šance na postup. Začátek je ve 14.25 hodin.