HC Rokycany – Tábor 1:10 (0:2, 1:4, 0:4). Jihočeši rychle vedli a převahu zúročili i v dalším průběhu utkání. Až ve 39. minutě jejich gólmana překonal Krajči (asistovali Kačena a Krátký), jenže to bylo ze strany domácích vše.

Sestava HC Rokycany: Přibík (Svoboda) — Komanec, Štulc, Mojžíšek, Turek, Carda, Fríd, Diviš — Bulka, Šrédl, Martinák, Krajči, Němeček, Kačena, Krátký, Dvořák, Popp.

Zápas rozhodovali Tolar, Josef Koukolík a Kreuzman.

Z utkání starších žáků HC Rokycany. Ilustrační foto
Mladší žáci HC Rokycany dál válí. Holý je k nezastavení

HC Rokycany – Černošice 3:6 (1:2, 1:2, 1:2). Hned druhý den vyrukovali rokycanští mladíci na Středočechy a začali lépe. V deváté minutě otevřel skóre Martinák (Krátký, Němeček), jenže soupeř odpověděl dvěma zásahy ve 14. a 17. minutě. Na 2:2 srovnal Komanec (Krajči) a vyrovnaná partie pokračovala. Při početní výhodě však HC ve 36. minutě inkasoval potřetí a chvilku před sirénou Černošice vedení pojistily. V závěrečné dvacetiminutovce hosté udeřili ještě dvakrát a až v 57. minutě Komanec po spolupráci s Martinákem a Mojžíškem nepříznivé skóre upravil.

V závěru týdne Rokycany vyrážejí v pátek do hlavního města za Kobrou. V neděli 25. 2. přivítá HC od 12.25 vrstevníky z Kolína.