„Navzdory velkým absencím se nám povedlo zvítězit. Celý zápas jsme byli podle mě lepší, ale nedokázali jsme to gólově více vyjádřit. Strachovali jsme se proto až do konce zápasu o výsledek. Nakonec jsme to ale zvládli," oddechl Miroslav Brand, řízný bek kaznějovského Apolla.

Dva body z posledního tažení brali hokejisté Třemošné. Meteor v domácím prostředí prohrával s Rokycany již 0:4. Hrozivě vypadají manko ale Meteor postupně stáhl. Na ledě se strhla i ostrá bitka, v níž Martin Davídek chtěl pomstít zákrok na spoluhráče Jana Šibra, a v pěstním souboji zdolal hostujícího Kubeše.

Tymákovu (na archivním snímku v modrém) se o víkendu nedařilo. Přeštice naopak dvakrát uspěly naplno.
Přeštice povstaly a dvakrát vyhrály. Stejnou bilanci mají i Příchovice

„Za stavu 3:5 se po hrubých faulech rokycanských hráčů strhla bitka, kterou Mates (Martin Davídek) vyhrál, a to nás pravděpodobně správně vyburcovalo. Kaňkou bylo jen to, že byl vyloučen do konce utkání. Nakonec se nám ale povedlo vyrovnat," řekl po utkání třemošenský Filip Michel, jenž vstřelil v utkání hattrick.

O vítězi musely rozhodnout až samostatná střílení. V nich vsítil rozhodující trefu Jakub Koreis, nová akvizice Třemošné, pro níž to byl premiérový zápas v krajské soutěži.

Volejbalisté Plzně jdou do boje!
Dlouhé čekání je u konce. Volejbalisté začnou první ligu těžkým dvojkolem

„Zápas jsme neuchopili dobře, soupeře jsme pouštěli do zbytečných šancí. Ve druhé třetině jsme se ale zvedli a snížili jsme. Utkání jsme dohrávali jen na dva útoky, protože se nám navíc zranili další dva hráči. Nakonec jsme ale urvali dva body," mohl být spokojený střelec Filip Michel.

„Ve třetí třetině jsme byli lepší a zaslouženě jsme srovnali. V nájezdech se ukázalo technické vybavení obou týmů, které převládlo na naší straně," dodal brankář Třemošné Čeněk Sedláček, jenž povolil Rokcanům proměnit jen jeden nájezd.

Česko U19 (v červených dresech) - Švýcarsko U19.
FOTO: Florbaloví junioři otočili zápas proti Švýcarsku
 

Cheb B – Kaznějov 5:6 (2:2, 2:3, 1:1)
Branky a asistence Kaznějova: 15. Dobrý (Potůček, Švarc), 16. Sýkora (Straka), 23. Mutnský (Baďouček, Dobrý), 32. Dobrý (Mutinský, Ruprecht), 36. Straka (Hajšman, Švarc), 51. Švarc. Vyloučení: 3:2.
Sestava Kaznějova: Holub – Štrunc, Baďouček, Brand, Ruprecht – Švarc, Dobrý, Markov, Mutinský, Straka, Komanec, Sýkora, Hajšman, Potůček.

Třemošná – Rokycany 7:6 po sn (0:1, 4:5, 2:0).
Branky a nahrávky Třemošné: 29. Michel (Koreis, Smejkal), 31. Michel (Fojt), 33. Michel (Davídek, Koreis), 37. Šibra (Koreis, Beran), 49. Zdrha (Šibra), 58. Zdrha (Koukolík, Smejkal), rozh. nájezd Koreis. Vyloučení: 7:10.
Sestava Třemošné: Č. Sedláček – D. Smejkal, Mrázek, Fojt, Sedlák, Javornický, Soukup, Blumentrit – Šibra, L. Sedláček, Dušek, Beran, Šucha, Koukolík, Koreis, Monhart, Šrámek, Davídek, A. Sedláček, Zdrha, Michel.

V dalším kole se Třemošná představí v sobotu od 18.45 v Chebu, kde se střetne s domácím béčkem. Kaznějov narazí v sobotu od 17.30 v Ice aréně na Košutce na rezervu Klatov.