DTJ Klabava HC Buldoci 4:3. Klabavští v minulé sezoně hráli prim a také tentokrát potvrdili svou kvalitu. „Po pár minutách jsme se ujali vedení, ale průběh celého utkání nabízel zajímavý obrázek rychlé kombinační hry, ve které postupem času převzal režii zápasu do svých rukou tým domácí Klabavy," poznamenal k začátku utkání trenér Buldoků Pavel Bobr.

Favorit měl v prostřední části převahu a tu dokázal „přetavit" ve tři branky. „Kluci ale nesložili zbraně a v závěrečném dějství se vzchopili a podařilo se jim vyrovnat," chválil Buldoky jejich kouč. Hned v první minutě poslední části snížil na rozdíl jediné branky Seknička, který pět minut na to překonal gólmana Klabavy podruhé. Rozhodnutí padlo pět minut před koncem zápasu. „O všem rozhodla chvilka nepozornosti, kdy po vyhrané buly a pověstným motýlem, si našel puk cestu do Packanovy svatyně. Ani závěrečná power play nezměnila konečnou podobu výsledku a domácí se radovali," popsal klíčové momenty závěru zápasu Bobr.

„Výborné utkání, které mělo náboj. Projevila se chuť do hry. Naše nedostatky v obranné fázi domácí potrestali a my jsme nedokázali už dosáhnout na nějaký ten bod, po kterém jsme tolik toužili." řekl po střetnutí trenér hostů Pavel Bobr

Třetiny: 0:1, 3:0, 1:2. Branky: Průša 1+0, Aubrecht 1+1, Arnet 1+1, Hirman 1+0 Jonák 2+0, Seknička 1+0, Šůcha 0+1, Velich 0+1. Vyloučení: 5:5. Diváci: 20.