Sobota: program otevře čtvrtá třída. Od 9.45 hodin se naděje Rokycany střetnou s HC Plzeň 1929. V poledne následuje liga mladších a starších žáků, soupeř přijede ze Sušice. Pak už plochu obsadí muži v rámci dvou zápasů krajské soutěže. V 16.30 má úvodní buly souboj DTJ Klabava s Horní Lukavicí. Oba týmy se spolu znovu utkají po pouhých třech dnech, když ve středu v noci to skončilo 4:4! Od 18.30 hodin startují chlapi Příkosic a Bezdružic.

Neděle: na devátou ranní se sejdou třetí třídy. Rokycany budou bojovat s Klatovy a Wolves Plzeň. Ve 12.15 hodin vyjedou na led dorostenci proti rezervě HC Plzeň. Víkendový program tradičně uzavře Lipnice, která ve 20.30 vyrukuje na Holýšov B.

Venku: muži HK Rokycany zahájí dnes v 18 hodin nadstavbu Západočeské ligy v Plzni na Košutce. Čeká je tu známý soupeř z Kaznějova.

Rovněž chlapi SKP Rokycany měli vyrazit do stejné haly, ale duel s Chotíkovem nemá přesný termín. Dorostenci cestují na sever, kde dnes v 10 hodin se porvou o body s Litvínovem B. Juniorka to bude mít zítra ještě dál, protože zamíří do Děčína.

Volné bruslení: klasický nedělní čas (17 – 18.30) se nemění.