Takhle ale může borce z vesničky na rozhraní Rokycanska a Plzně-jihu hřát pocit triumfu. Dodejme, žev jeho sestavě se objevila řada hráčů, kteří začínali v tehdejším DDM Rokycany!

Závěrečné dějství se pro Lipnici a také pro Příkosice uskutečnilo na zimním stadionu v našem okresním městě.

Příkosice – Staňkov 2:4 (0:2, 0:1, 2:1)

Čechii se loučení nevydařilo. Neuhlídala Krippnera (dvě branky a jedna asistence během třiceti minut). Až v závěrečné části snižoval Grantner (asistoval Jan) a za stavu 1:4 se dvě vteřiny před sirénou trefil i Paulík.

Rozhodčí Libor Kasl a Šimánek, vyloučení 6:3.

Lipnice – Město Touškov 7:2 (1:2, 2:0, 4:0)

S nejslabším účastníkem soutěže začínal lídr rozpačitě a v osmé minutě prohrával o dva góly. Až pak Laštovka po spolupráci s Janem Kaslem snížil. V prostřední části Slanec vyrovnal (asistovali opět J. Kasl a Junek), aby znovu Slanec zajistili favoritovi vedení.

Závěr, to bylo velké sólo Martina Slance. Přidal další tři přesné zásahy a o zbývající se postaral Herink. Po bodu do statistik si za brankové přihrávky zaknihovali Živný, Čechura a do třetice Jan Kasl.

Rozhodčí Hrůza a Tolar vylučovali na každé straně po jednom provinilci.