DDM Rokycany–HC Klatovy 9:6. Zajímavé střetnutí, protože v něm do začátku poslední třetiny vedli hosté. Nakonec ale přihlíželi drtivému náporu nadějí DDM, vyjádřenému šesti brankami!

V první třetině obě mužstva nezužitkovala mnoho šancí. Do příležitostí se na straně domácích dostal v 6. a 11. min dvakrát Lang, který nejprve trefil horní tyčku Smolíkovy branky a pak v samostatném úniku gólmana nepřekonal. V klatovském týmu měl třikrát příležitost v úniku zakončit Malát. První branka po velkém tlaku hostů padla až v 18. min zápasu, když nadvakrát dopravila puk za Bednářova záda Lejsková. Radost hostů z Klatov ale netrvala dlouho, protože hned v další minutě srovnal na 1:1 Lang.

Hned na začátku druhé třetiny zužitkovali hosté zásluhou Kotrby přesilovku. Malát se pak několikrát dobře vrátil a pomohl tak obraně klatovského týmu zlikvidovat šance domácích. V 30. min překvapil střelou z dálky brankáře hostů Karbulka a vyrovnal na 2:2. Klatovy ale odpověděly gólem Bureše, který se trefil z mezikruží. Hráči Klatov pokračovali v lepší kombinační hře a postupně díky dvěma gólům Maláta, navýšili vedení v závěru třetiny na 3:5.

Přestávka v šatně ale rozhodně prospěla hráčům domácího týmu Rokycan, protože v poslední třetině nejenže zásluhou Karbulky rychle vyrovnali, ale dokonce tímto ostrostřelcem a Langem zasadili Klatovákům konečnou ránu v podobě tří dalších gólů a otočili tak celý zápas. Snaha hostů i po přeskupení řad vyšla naprázdno, když šance neproměnili postupně Fořt, Kotrba a Malát.