SKP Rokycany Apollo Kaznějov 3:7 (1:1; 1:3; 1:3).

První třetinu zahájily oba týmy velmi opatrně. Přesto se v desáté minutě ujali domácí vedení, ale soupeři se podařilo dvě minuty před sirénou srovnat.

Ve druhé dvacetiminutovce utekl domácímu týmu začátek a Kaznějovští vstřelili postupně tři branky. Před koncem třetiny se domácím přece jen podařilo snížit na 2:4 a v poslední části dokonce zaznamenali kontaktní gól.

Jenže ve snaze o vyrovnání se borci SKP dopustili několika chyb v defenzivě a seveřané je za to nemilosrdně ztrestali třemi trefami do černého! A přestože hráči SKP bojovali až do konce utkání, všechny jejich pokusy končily u výborného brankáře Kaznějova.

Další utkání hraje SKP Rokycany v krajské metropoli zítra od 19.30 hodin. Je hostem týmu HC Pubec Plzeň.

Sestava SKP Rokycany: Hájek, Kočí, Blumentritt, Špinka, Černý, Beran, Šilhánek, Vlček, Hron, Král, Mareš, Šimonovský, Peleška, Jonáš, Krňoul a Petr Koukolík.

Branky SKP: Král dvě, Beran.

Asistence: Beran, Šimonovský, Šilhánek.

Vyloučení: 8:8.

Další výsledky: Třemošná-HC Rokycany 4:8, Pubec Plzeň-Klatovy B 5:7 a Božkov-Chotíkov 2:5.