Na zimním stadionu v Třemošné se utkala pořádající Nevřeň s obhájcem prvenství – starou gardou Rokycan.

Nevřeň–Rokycany 3:9 – střetnutí bylo zpočátku vyrovnané a seveřané drželi krok až do třetí třetiny. V té udeřily Rokycany několika slepenými brankami a soupeř rezignoval.

Branky vítězů: Pavel Koukolík tři, Polka tři, Petr Koukolík dvě a Dudl.

Hraje se podle pravidel starých gard. Tedy třikrát patnáct minut čistého času. Nebojuje se tělem, je zakázáno střílet golfovým úderem a věk hráčů v poli (mimo brankářů) musí být více než sedmatřicet let.

Sestava Rokycan: v brance Machů, obránci Blumentritt, Karel, Mála, Miroslav Vlček, Kaiser a útočníci Koukolíkové Pavel a Petr, Schwarz, Polka, Dudl, Frána.

Druhý zápas: v sobotu ráno Rokycany rozstřílely na našem zimním stadionu České dráhy Plzeň 13:0. Třikrát pálil do černého Petr Koukolík, dvakrát Dudl, Pavel Koukolík a Opp, jednou Vlček, Kunciter, Polka a Pondělík.