Omega B – Čechie Příkosice 9:4. Od první minuty se utkání vyvíjelo v ospalém tempu. Přesto se domácím podařilo prostřelit příkosického gólmana Stanislava Karbulku. Do konce první třetiny se to podařilo ještě třikrát. Za Čechii dokázal jen jednou odpovědět František Suchý, takže po patnácti minutách už prohrávali hokejisté Příkosic 1:4.

Druhá třetina začala obdobně. Hned v první minutě se puk zatřepal za Karbulkovými zády a rázem se rozdíl zvýšil na 5:1. Minutu na to už to bylo 6:1 a Omega byla na koni. Jen malou náplastí pro jižany byl druhý gól z hokejky Martina Baleje.

Do třetí patnáctiminutovky už Příkosičtí nastupovali smířeni s nezdarem. Skóre 7:2 po dvou třetinách naznačovalo jasnou převahu soupeře. V deváté minutě dokázal korigovat Karel Živný. Anina zvrat nestačilo. V jedenácté minutě přidal další střelou gól útočník Omegy. Ve třinácté minutě se podruhé prosadil Martin Balej. Závěrečná minuta byla zajímavá. Příkosičtí dostali výhodu přesilovky, ale využil jí oslabený soupeř. Po závěrečném hvizdu na světelné tabuli svítil výsledek 9:4.