Policisté rozstříleli Chotíkov

Rokycany- Hokejisté SKP nadělili v Plzni poslednímu celku tabulky jedenáct branek.

27.1.2012

Ilustrační foto.Foto: Josef Hlaváček

Hokejisté SKP Rokycany si pro čtvrtou výhru v krajském přeboru dojeli do Plzně. Na Košutce deklasovali nejslabší tým soutěže!
HC Chotíkov–SKP Rokycany 1:11 (0:3, 1:4, 0:4). Už po deseti vteřinách se dostaly Rokycany do vedení a postupně do konce třetiny zvýšily svůj náskok na 0:3. Třetí branku vstřelili dokonce ve vlastním početním oslabení po ose Blumentritt a zakončující Špinka.

Ve druhé třetině SKP opět dvakrát skóroval na 0:5. Pak přišla řada vyloučení rokycanských hokejistů a soupeř jednu ze svých přesilovek využil, aby snížil na 1:5. Do konce třetiny ale Rokycanští zvýšili odstup na 1:7.
Poslední dvacetiminutovka byla naprosto v režii Rokycan. Hokejisté SKP upravili stav na konečných 1:11.
Branky: Beran 3, Špinka 2, Král 2, Šimonovský, Adamec, Řapek, Pavel Koukolík.

Asistence: Špinka 4, Hron 3, Adamec 2, Beran, Blumentritt, Petr Koukolík, Řapek, Vlček. Vyloučení: 6:10.
Sestava SKP Rokycany: Hájek, Blumentritt, Kočí, Špinka, Beran, Adamec, Krajči, Kaiser, Vrba, Král, Mreš, Vlček, Šilhánek, Petr Koukolík, Pavel Koukolík, Šimonovský, Řapek a Hron
Další utkání sehraje SKP Rokycany na domácím ledě zítra od 17 hodin, kdy hostí mužstvo HC Klatovy B.

27.1.2012

Jakub Kindl

Plzeň nezvládla prodloužení, v Třinci bere bod

Špejbl’s Helprs se vrátili do Starých lázní

AC/DC Špejbls Helprs zamíří v sobotu večer do Volduch

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Rokycany byly v Tachově bez nároku

Rokycany – Vedoucí tým krajského přeboru nedal šanci exdiviznímu FC a navýšil už tak suverénní náskok.