Razantně vstoupili do nového letopočtu hokejisté SKP Rokycany. Deklasovali na domácím ledě protivníka z Plzně a v tabulce krajské ligy se posunuli na šesté místo. Přitom jim na bronzovou pozici schází jediný bod!

SKP ROKYCANY – EKONOMICKÉ STAVBY 11:3 (4:2, 5:0, 2:1).
Po vánoční přestávce pokračovala desátým kolem krajská liga. Od začátku nastoupili Rokycanští s plným nasazením a hned v první minutě se ujali vedení. Soupeře to zaskočilo a než se vzpamatoval, prohrával v polovině páté minuty už 3:0. Zbytek první třetiny byl vyrovnaný a v jejím konci svítil na ukazateli dílčí výsledek 4:2.

Druhá třetina byla pouze v režii Rokycan, které ji vyhrály vysoko 5:0. Jednu z branek vstřelili domácí dokonce ve vlastním oslabení. Ve velmi dobrém utkání se SKP konečně dokázal prosadit i střelecky.

Ve třetí třetině domácí postupně zvýšili až na 11:2 a vzhledem k vývoji utkání v jeho závěru polevili v napadání soupeře. Ekonomické stavby pět minut před koncem utkání snížily při dvojnásobné přesilovce na konečných 11:3.
Branky SKP: Špinka 3, Beran 3, Šimonovský 2, Adamec, Kočí a Šilhánek.

Asistence SKP: Jonáš 2, Pavel Koukolík 2, Špinka, Peleška, Hron, Beran a Petr Koukolík.
Sestava SKP Rokycany: Bednář, Adamec, Kočí, Špinka, Pavel Koukolík, Beran, Vlček, Šilhánek, Petr Koukolík, Šimonovský, Jonáš, Krajči, Peleška, Hron a Řapek.

Další utkání: SKP Rokycany hraje v sobotu 15. ledna od 18 hodin v Plzni s mužstvem HC Chotíkov.
Zbývající výsledky: Apollo Kaznějov–Pubec Plzeň 4:5, Meteor Třemošná–HC Rokycany 1:15, Božkov–Chotíkov 7:5.