Skupina A: nejpočetnější s 11 celky je elitní oddělení se třemi týmy z Rokycanska. Nejlépe je na tom Klabava (aktuálně čtvrtá), uprostřed je HC Rokycany a na chvostu tabulky Zbiroh s jediným bodem.

V uplynulém kole Saxana Group přejela HC Rokycany 7:2 (za poražené Král, Němeček), Zbiroh podlehl Rapidu Plzeň 5:7 (dvakrát Švehla, jednou Benetka, Bihary, Dongres) a Klabava porazila Buldoky ze Stříbra 7:3.

HC Rokycany si to ve čtvrtek od 19.30 rozdá doma s Chotíkovem. V sobotu 11. února Zbiroh přivítá v Rokycanech tým Klaustimber (15.30). Klabava rovněž v sobotu od 19.30 válčí v Rokycanech s HC Luby a hned v neděli dopoledne pojede do Plzně ke střetnutí s HC Líně.

Skupina B: HC Strašice na tom není nejlépe, leč bojuje. V devítičlenném startovním poli je nyní sedmý a po těsné výhře 5:4 se Spartakem Sedlec nyní vyrazí za Holýšovem.

Skupina C: HC Čechie Příkosice si v minulém kole smlsla na Lipnici. V rokycanské ledové říši rozdrtila soupeře z jihu 10:0 (3:0, 4:0, 3:0). Třikrát skóroval Balej, dvakrát Peterka, Ebelendr, Anýž a jednou Jäger.

V sobotu od 11.15 bojují Příkosice v Hořovicích se Žebrákem B.

FK Robstav Přeštice - FC Rokycany 1:1  (1:0)
Rokycanské fotbalisty prověří Sokolov