Čechie Příkosice – Jiskra Bezdružice 4:5 (2:3, 0:1, 2:1). Branky: Balej čtyři – Bottcher 2, Seknička st., Seknička ml., Petřina.
Vyloučení: 3:4. Diváci: 15.

K poslednímu vystoupení první poloviny soutěže zajížděli bezdružičtí Kohouti do Rokycan na led soupeře z Příkosic. Dosavadní vzájemná utkání byla vždy vyrovnaná a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Domácí zaskočili Kohouty hned úvodu. Běžela patnáctá vteřina a nejlepší hráč domácích Balej poprvé překonal Reise – 1:0. Kohouty obdržená branka „nakopla“ a kanonýr Bottcher během pěti minut dvěma trefami otočil skóre – 1:2. Pak se nezaviněně zranil Martin Velich a musel ze zápasu odstoupit. Přeskupená sestava Kohoutů si vedla dobře a kapitán Seknička starší po pěkné akci celého útoku zvýšil před koncem třetiny vedení Jiskry na 3:1. Jak domácí třetinu začali, tak ji také zakončili. Pět vteřin před sirénou prostřelil Reise opět Balej - 2:3.

I ve druhé třetině se hrál dobrý hokej. Kohouti měli mírnou převahu, ale domácí hrozili rychlými kontry hlavně Balejem. Pozorný Reis si však s jeho nájezdy vždy poradil. Naproti tomu Muller v brance domácích kapituloval v závěru třetiny po střele Sekničky mladšího – 4:2.

Do poslední třetiny šli hosté s dvoubrankovým vedením. To však záhy vzalo za své, když domácí bleskově využili přesilovku. Kontaktní branku nadvakrát vsítil nekrytý Balej a výsledek byl znovu na vážkách. Domácí mohutně útočili a Reis se měl co ohánět. Naštěstí Petřina vymetl pavučinu v Mullerově kleci a získal Kohoutům opět dvoubrankový náskok – 3:5. Drama však pokračovalo a pět minut před koncem střelecky disponovaný Balej snížil na rozdíl jediné branky – 4:5. Tentokrát však už Jiskra nedovolila, tak jako v posledním vzájemném zápase, vyrovnání.