DAG deklasoval Roudnici

ROKYCANY - Další vynikající utkání mají za sebou rokycanští druholigoví hokejisté HC DAG. Ve středu večer deklasovali na domácím stadionu Roudnici nad Labem 6:1 po třetinách 2:0, 3:0 a 1:1.

26.10.2007

Ve středu byl na rokycanském zimním stadionu k vidění kvalitní, rychlý a kombinační hokej. Ve vyrovnané první třetině se domácí borci ujali vedení už v páté minutě, když se trefil Bednář. Hosté, v jejichž sestavě nechyběli bývalí extraligoví Sparťané Žemlička a Šrek, se snažili o vyrovnání stavu střetnutí, ale v poslední minutě brankou do šatny zvýšil Tureček vedení domácích hokejistů.

V prostřední dvacetiminutovce borci HC DAG zatlačili soupeře do jeho obranného pásma a vstřelením další tří branek rozhodli o osudu utkání. Výkon domácích hráčů v prostřední části hry divákům ukázal, proč se naši hokejisté pohybují na špici tabulky.

V poslední třetině, zejména po vstřelení šesté branky v jejím úvodu, se utkání pouze dohrávalo. Domácí jasně kontrolovali vývoj střetnutí. Soupeř dokázal vsítit čestný úspěch až šest minut před závěrečnou sirénou, když dokázal využít dvojnásobné oslabení.

Současné mužstvo HC DAG předvádí hokej, jaký nebyl v Rokycanech dlouho k vidění. Samotné hráče i vedení klubu však mrzí docela slabá divácká účast.

Branky: Bednář 3, Tureček, Pavlis, Švík.

Asistence: Špaček a Švík po dvou, Kreuzman, Tureček po jedné přihrávce.

26.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační snímek.

Pět mostů je v žalostném stavu

Plavec Šefl (na snímku) měl pozitivní dopingový test na kokain

Plavec Šefl měl pozitivní dopingový test na kokain

Hokejisté zdolali Kaznějov

Rokycansko – Hokejisté v regionu pokračovali i těsně před svátky v mistrovských bojích.