S Medvědy hrál HC DAG již druhé utkání, v první na domácím ledě odehrál vyrovnanou partii (2:2), ale trenérská dvojice Karel Trachta a Ivan Vlček se rozhodla pro druhý zápas nenominovat nejsilnější sestavu. Využila souboje, kde nejde o body, pro vyzkoušení všech hráčů sestavy A - mužstva.

Do branky HC DAG se postavil Petr Šulan a v první třetině odchytal jistě za dobře hrajícím týmem a kapituloval pouze jednou. Druhou část však zahájil hrubicí a při rozehrávce z rohu hřiště po vyjetí nahrál mezi kruhy přesně na hůl domácího útočníka, který něměl překážku skórovat do prázdné branky. Hráči HC DAG pak napodobovali v defenzivě chybujícího Šulana a omožnili Středočechům otevřít si střelnici.

Do třetí třetiny za stavu 7:0 se postavil do branky místo Šulana náhradník pro utkání Jiří Mitáček. Navýšení brankového přídělu však nezabránil proti v klidu hrajícím Medvědům, ale kvalitním výkonem čelil mnoho šancím domácích a řadou dobrých zákroků inkasoval pouze dvakrát. Berounští tak dokázali celkově zvítězit 9:0 a potvrdili svou kvalitu prvoligového týmu.

Druholigový HC DAG nastoupil bez opor – Špačka, Pavlise, Bárka, Kubeše, Turečka, Herziga a Šindeláře