HC Baník Sokolov 4
HC DAG Rokycany 3

Utkání se protáhlo až do prodloužení, ačkoliv domácí v polovině utkání vedli o dvě branky. Nakonec se štěstěna v prodloužení přiklonila k nim, a tak si připsali oproti soupeři bod navíc do průběžné tabulky.

První velkou šanci měli domácí v 5. minutě, kdy Vrba tvrdě vystřelil, Šulan jeho střelu pouze vyrazil před sebe, ale dorážející Nový mířil vedle. Na druhé straně měli velkou možnost hosté v 7. minutě, kdy zachyboval Děkan v rozehrávce, ale ani Bednář neměl přesnou mušku.

V první minutě druhé třetiny šel na trestnou lavici domácí Diblík, a domácí se museli bránit. Oslabení přečkali a Diblík hned po návratu z trestné lavice naopak skóroval. Martin Jor vybojoval ve středním pásmu puk, posunul jej na Diblíka a ten střelou do horního růžku zavěsil - 1:0.

Domácí hosty zatlačili do defenzívy a výsledkem byla druhá branka, když z bezprostřední blízkosti skóroval Jor - 2:0.

Ve 34. minutě si zase vypracovali stoprocentní šanci hosté. Švík zůstal úplně sám před Závorkou, ale ten jeho pokus zlikvidoval. Skórovat se jim podařilo minutu před koncem druhé třetiny, kdy po individuální akci poslal za záda Závorky puk Pavlis - 2:1.

Ve 44.minutě šel na trestnou lavici Diblík, domácí oslabení přestáli, ale dvě vteřiny poté, co skočil Diblík na led, tečoval Kreuzman těsně před Závorkou střelu Turečka a domácí brankář neměl šanci reagovat - 2:2.

V 50. minutě hosté dvakrát za sebou faulovali a domácí měli opět šanci hrát dvojnásobnou přesilovku. Tu opět využili a po obrovském závaru se před Šulanem nejlépe zorientoval Polesný a skóroval - 3:2.

Hosté ale rychle kontrovali v 52. minutě po chybě Ozoma, který stačil zamést puk pouze do rohu svého obranného pásma, Šindelář jej sebral a skvěle uvolnil Špačka, který bez problémů vyrovnal - 3:3.

Od této branky měli hosté více ze hry a domácí se jen pomalu vzpamatovávali z vyrovnávací branky. Hra nakonec dospěla do prodloužení.

V této části hry ukázal své umění mladý Račanský, který obral hosty ve středním pásmu o puk, po pravé straně jej zavezl do pásma a zpoza obránce vystřelil mezi nohy Šulana, který jej zahlédl až v poslední chvíli, a to už bylo pozdě - 4:3.

Třetiny 0:0, 2:1, 1:2 - 1:0. Branky: 24. Diblík (Jor), 26. Jor (Polesný, Nerad), 51. Polesný (Jor, Nerad), 64. Račanský – 39. Pavlis (Špaček), 46. Kreuzman (Tureček, Bednář), 52. Špaček (Šindelář). Vyloučení 7:7, využití 2:0, oslabení 0:1. Rozhodčí: Dundr - Andrejsek, Frühauf. Diváci: 554.

Sestava Sokolova: Závorka – Diblík, Nerad, Pavlas, Děkan, Šťorač, Ozom – Jor, Polesný, Mudra – Sopr, Dobřemysl, Kašpar – Račanský, Vrba, Loskot – Van Waardenburg, Formánek, Nový. Trenéři: Potužník, Suchopár.

Sestava Rokycan: Šulan – Bárek, Fiala, Kovařík, Tureček, Kubeš, Ludvík – Šindelář, Pavlis, Špaček – Bednář, Švík, Kreuzman – Poust, Štefl, Herzig. Trenér: Vlček.

Ostatní výsledky 6. kola: Mělník – Klášterec 3:6, Kobra Praha – Řisuty 5:3, Litoměřice – Jablonec 2:2 po prodl., Slaný – Klatovy 2:3, Děčín – Roudnice 5:2.

V neděli 14. říjnavečer Rokycany přivítaly HC Slaný, předposlední celek průběžného pořadí.