Hned od první chvíle bylo jasné že „hokejky“ umí i kopat a hlavně rychle běhat. Domácí nestíhali jejich rychlé přímočaré hře a pouze zásluhou vynikajícího brankáře Václava Homolky se skóre neposouvalo magicko rychlostí, ale pouze zhruba každých deset minut. Domácím nepomohla ani taktická varianta, kdy do druhé půle poslali do hry 12 hráčů a hokejisté si toho na rozdíl od svých zápasů nevšimli po celých 45 minut.

Nad všechny přítomné čněla nová posila Tomáš Vlasák, který si ve středu hokejové zálohy dělal prakticky co chtěl a neustále posílal své spoluhráče do jasných brankových příležitostí. Doufáme že to tak bude i na ledě v letošním extraligovém ročníku.

Nakonec tedy pro milovníky statistik: Stará garda Čechie Příkosice – HC Lassesberger Plzeň 3:9 po poločase 1:6 . Řídil zkušený domácí arbitr Milan Mála.