Hokejisté zářili v Příkosicích

PŘÍKOSICE -Hokejisté plzeňského Lassesbergru pálili jako na ledě. Vyrazili v rámci zpestření suché přípravy na trávník příkosické Čechie, kde vyzvali místní starou gardu (v pamětnické lize obsadila čtvrté místo) k fotbalovému zápasu. Vrcholoví sportovci dokázali, že to umějí i s kulatým nesmyslem dokonale!

20.6.2007

Hned od první chvíle bylo jasné že „hokejky“ umí i kopat a hlavně rychle běhat. Domácí nestíhali jejich rychlé přímočaré hře a pouze zásluhou vynikajícího brankáře Václava Homolky se skóre neposouvalo magicko rychlostí, ale pouze zhruba každých deset minut. Domácím nepomohla ani taktická varianta, kdy do druhé půle poslali do hry 12 hráčů a hokejisté si toho na rozdíl od svých zápasů nevšimli po celých 45 minut.

Nad všechny přítomné čněla nová posila Tomáš Vlasák, který si ve středu hokejové zálohy dělal prakticky co chtěl a neustále posílal své spoluhráče do jasných brankových příležitostí. Doufáme že to tak bude i na ledě v letošním extraligovém ročníku.

Nakonec tedy pro milovníky statistik: Stará garda Čechie Příkosice – HC Lassesberger Plzeň 3:9 po poločase 1:6 . Řídil zkušený domácí arbitr Milan Mála.

20.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

Hokejisté zdolali Kaznějov

Přáníčka Ježíškovi odesílaly v pátečním odpoledni z centra Rokycan desítky kluků i děvčátek z mateřských škol.

Předškoláci pustili balónky

Formanova zdravice po 50 letech a heroinoví Makedonci: nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 16. až 17. prosince 2017.

Meteorologové varují: Řidiči a chodci, pozor na náledí!

Západní Čechy - Meteorologové varují před tvorbou náledí během noci na pondělí.

Plzeň schválila novou vyhlášku proti hazardu

Plzeň – Město povolí maximálně sto heren. Podle opozice bude ovšem regulace příliš mírná.

Florbalové týmy gymnázia a Jižního hrály krajské finále

Rokycany – Hala gymnázia patřila aktérům florbalového turnaje škol. Krajské finále oslovilo kluky i děvčata ze šestých a sedmých tříd regionu, přičemž vítězové si zajistili postup do republikové kvalifikace (24. ledna v Plzni).