Hokejisté zářili v Příkosicích

PŘÍKOSICE -Hokejisté plzeňského Lassesbergru pálili jako na ledě. Vyrazili v rámci zpestření suché přípravy na trávník příkosické Čechie, kde vyzvali místní starou gardu (v pamětnické lize obsadila čtvrté místo) k fotbalovému zápasu. Vrcholoví sportovci dokázali, že to umějí i s kulatým nesmyslem dokonale!

20.6.2007

Hned od první chvíle bylo jasné že „hokejky“ umí i kopat a hlavně rychle běhat. Domácí nestíhali jejich rychlé přímočaré hře a pouze zásluhou vynikajícího brankáře Václava Homolky se skóre neposouvalo magicko rychlostí, ale pouze zhruba každých deset minut. Domácím nepomohla ani taktická varianta, kdy do druhé půle poslali do hry 12 hráčů a hokejisté si toho na rozdíl od svých zápasů nevšimli po celých 45 minut.

Nad všechny přítomné čněla nová posila Tomáš Vlasák, který si ve středu hokejové zálohy dělal prakticky co chtěl a neustále posílal své spoluhráče do jasných brankových příležitostí. Doufáme že to tak bude i na ledě v letošním extraligovém ročníku.

Nakonec tedy pro milovníky statistik: Stará garda Čechie Příkosice – HC Lassesberger Plzeň 3:9 po poločase 1:6 . Řídil zkušený domácí arbitr Milan Mála.

20.6.2007 VSTUP DO DISKUSE
Dominik Kubalík

Škodovka prohrála, přesto je první

Uhynulá ryba. Ilustrační foto.

V Příkosicích uhynuli jeseteři

Hejtman Bernard: Prezidenta přijmu, ale servilní nebudu

Plzeň - Čtyři prezidentské návštěvy stály hejtmanství už 1,3 milionu korun.

Cheznovice načepovaly Radnicím desítku

Rokycansko – Kanonýři měli v devátém kole fotbalového okresního přeboru nabito! V pěti zápasech nastříleli 34 branek, což průměr téměř sedm gólů na jedno utkání!

Naši prvňáci ze ZŠ ul. Míru, Rokycany

Rokycansko - Ve středu 18. října najdete v Rokycanském deníku prvňáky z 1. B ze ZŠ ul. Míru, Rokycany. Nezapomeňte si koupit noviny.

Dobřív – Areál u vodního hamru v Dobřívě byl v sobotu zadaný pro dětské hasiče. Uskutečnilo se zde okresní kolo soutěže Plamen.