Chotíkov–HC Rokycany 1:21 (0:5,0:8, 1:8). Sobotní utkání na zimním stadionu v Plzni – Košutce začali proti poslednímu celku letošního ročníku KLM hokejisté Rokycan vlažně. Teprve ve 4. minutě otevřel skóre utkání Kubík po přihrávce Chudého. V následujících minutách prvního dějství se vedoucí celek soutěže dostával tempa a přidal další čtyři branky. Z toho třetí až pátá branky padly v rozmezí tří minut. Vypadalo to, že si borci HC Rokycany vypsali soukromou soutěž o nejhezčí branku utkání. Jubilejní stý gól do sítě soupeře v letošním ročníku ligy vsítil Jakub Dorňák.

Druhá třetina začala drtivým náporem rokycanských hokejistů a v polovině utkání vstřelil desátou branku zápasu Chudý tvrdou střelou od modré čáry. Od této chvíle na ledě začala exhibice hostujícího celku. Domácí vystřelili na branku soupeře za 40 minut čistého času pouze osmkrát. Rokycanští 33 x, z toho šestnáctkrát se trefili do černého. V klubové soutěži o nejhezčí branku utkání zřejmě zvítězil Geltner, který se postaral o dvacátou branku utkání – po kombinaci na jeden dotek do prázdné brány.

Branky: Geltner 5, Bednář a Dorňák 4, Kubík 3, Chudý 2, Zajíček, Strnádek a Kovář 1
Asistence: Bednář 4, Chudý, Dorňák, Geltner, Strnádek a Kovář 3, Mitáček, Zajíček a Kubík 1
HC Rokycany v nejbližší době čeká utkání s Božkovem (zítra od 17 hodin) a pak i odložené střetnutí z listopadu loňského roku proti HC Chotíkov.
Po skončení základní části KLM se připravuje nástavbová část za účasti čtyř celků systémem každý s každým dvoukolově. Předběžná účast: HC Rokycany, SKP Rokycany, KLH Božkov a Apollo Kaznějov. O termínech zápasů a rozlosování vás budeme včas informovat.