Zvládli nejtěsnějším rozdílem úvodní souboj a k titulu přeborníka Plzeňského a Karlovarského kraje mají blíž. Jenže lídr základní části to nevzdává.

HK Rokycany - Třemošná 5:6 (2:1, 2:3, 1:2). Šlágr si nenechalo minulou sobotu ujít přes tři sta fanoušků. Domácí příznivce rozjásal Švík v desáté minutě (asistoval Krýner) a jen o chvilku později zvyšoval Pondělík (Nový, Benedikt) na 2:0. Stav korigoval Muchka (Princl, Monhart) v 15. minutě. Rovněž v prostřední části měli zpočátku navrch borci HK. Kocman (Švík, Dorňák) a vzápětí Benedikt přivedli publikum do varu. Meteor však nezhasl. Právě naopak a Reitspies (Princl), Princl (Muchka, Straka) a znovu Muchka (Reitspies) zařídili průběžné skóre 4:4. Výsledkovou tajenku rozluštila poslední dvacetiminutovka. Na slepené góly Třemošné, o které se postarali Blumentrit (Princl, Reitspies) a Muchka (Reitspies, Princl) dokázal HK odpovědět jen Polívkou (Půst, Benedikt) v 56. minutě.

Fotbalisté FC Rokycany (na archivním snímku hráči v zelenočerných dresech). Ilustrační foto
Fotbalisty Rokycany čeká v divizi třaskavé derby s Klatovy

Bez ohledu na odvetný duel je jasné, že vítěz elitní západočeské soutěže se do baráže o II. ligu nepodívá. Zájem o postup projevily Brno, Kralupy, Pelhřimov a Bílina.