HC Rokycany – Černošice 0:1 (0:0, 0:1, 0:0). Na domácím ledě vyšli mladíci HC naprázdno, když inkasovali jedinou branku zápasu v prostředí části (ve 26. minutě se trefil Kozák) a odpovědět nedokázali. Přispěla k tomu i častá oslabení, neboť trestnou lavici zahřívalo osm rokycanských hokejistů.

Poražení bojovali v sestavě: Karbulka (Svoboda) — Křepela, Štulc, Mojžíšek, Malý, Turek, Carda, Diviš, Mudrák, Hyťha — Popp, Šrédl, Martinák, Krajči, Němeček, Kačena, Krátký a Dvořák.

HC Rokycany – Příbram 5:1 (3:0, 2:0, 0:1). Jen o dva dny později to vyšlo juniorce HC podstatně lépe. Už v 5. minutě skóroval Krátký, v 19. Šrédl (asistoval mu právě Krátký) a ve 20. Martinák. Domácí měli navrch i ve druhé části, kdy se prosadil znovu Krátký (asistoval Martinák) a po něm Kačena (Krajči). V poslední dvacetiminutovce Rokycany zvolnily a Středočeši kosmeticky snížili.

Lední hokej, ilustrační snímek.
Hokejisté Klabavy řádili, odnesl to Holýšov. Rokycanští smetli Stříbro

HC Rokycany – Slaný 4:6 (3:3, 0:2, 1:1). V pátek večer se na rokycanském ledě radovali Lvi ze Slaného. Inkasovali hned ve 4. minutě z hole Němečka (Martinák, Kačena), ale brzy stav otočili. Proti byl v 16. minutě Popp (Štulc) a ve 20. minutě se Kačena po spolupráci s Martinákem postaral o dílčí remízu. Soupeř však v prostřední části odskočil a až v 53. minutě se HC dostal na dostřel, když do černého pálil Šrédl (Kačena, Popp). V předposlední minutě ale hosté využili početní výhodu a rozhodli o exportu bodů.

Domažlice – HC Rokycany 2:4 (1:1, 1:1, 0:2). Minulou neděli se rozjeli junioři na Chodsko. Dvakrát dotahovali náskok domácích, když nejprve vyrovnával na 1:1 Martinák po spolupráci s Krátkým a v prostřední části Štulc (Krátký, Kačena). Rozhodl finiš HC, neboť v 50. minutě skóroval Kačena (Krátký, Dvořák) a o sedm minut později Krátký (Štulc, Kačena).

DTJ Klabava. Ilustrační foto
HC Rokycany bodoval naplno. Klabava rozhodla pět vteřin před sirénou

V pátek 3. listopadu: Rokycany bojují od 17.30 doma s Berounskými Medvědy.