K vidění bylo hned čtrnáct branek, spousta dalších nevyužitých šancí a emocí. Na klatovském zimním stadionu bylo o správnou zábavu zkrátka postaráno.

Když se v čase 46:42 prosadil domácí Kuželík a zvyšoval náskok svého týmu už na 6:4, zdálo se že je o osudu utkání rozhodnuto.

Jenže hosté se nevzdali, patřičně zabojovali a čtyřmi góly v závěrečných jedenácti minutách výsledek otočili.

Klatovy tak bitvu s Rokycany prohrály poměrem 6:8.

Ilustrační foto:
Osek neměl se zálohou Rokycan slitování. Soupeře smetl 18:0

Utkání nezačalo pro naše vyslance nejlépe a dotahovali zpočátku ztrátu. Po dvou částech prohrávali o gól a až ve 49. minutě zatroubil k obratu Pondělík.

Dále:: Třemošná – Ostrov 14:2, Tachov – Nejdek 3:8, Mariánské Lázně – Kaznějov 5:6, Cheb – Sokolov B 5:0.

Zítra: další utkání čeká Rokycany v sobotu od 17 hodin na domácím ledě. Dorazí posílený Stadion Cheb, který chce do II. ligy!