ROKYCANY - Projekt s názvem Týden hokeje osloví v sobotu 29. ledna Rokycany. Od 14:00 budou mít děti od čtyř do osmi let (bez rozdílu dovednosti bruslení) možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou.

Kromě zážitku si každý účastník odnese zajímavý hokejově laděný dárek. K výbavě stačí brusle, helma a rukavice, případně chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení. Kdo nedisponuje bruslemi a helmou, zapůjčí mu je pořadatelé z klubu HC Rokycany.

MIROŠOV - K pomoci opuštěným pejskům v útulku v Borovně se připojuje osazenstvo mirošovské hospůdky U Kozlerů. Chystají na víkend akci, při níž mohou návštěvníci počítat s výborným jídlem i pitím Z každého pokrmu navíc věnují deset procent z útraty čtyřnohým přátelům, kteří žijí ve víceúčelovém zařízení na jihu Plzeňska.

ROKYCANY - Ledová plocha v Rokycanech patří dnes dopoledne školákům. Nejen těm domácím, ale i jejich vrstevníkům z Holoubkova a Dobříva. Odpoledne a večer tu trénují malí a odrostlejší hokejisté. O mistrovské body půjde pozítří. Muži HC si to v zápase skupiny A krajské soutěže rozdají od 19.30s HC Líně. V sobotu dění pokračuje náborem těch nejmenších (od 14 hodin) a následují utkání pořádající Klabavy i Strašic.