I. liga: v sobotním podvečeru Průmstav Develop Rokycany podlehl Klášterci nad Ohří 3:6 po třetinách 2:1, 1:1 a 0:4.

Domácí bleskově odpověděli na vedoucí gól hostů ze 4. minuty. Srovnával Metlička a od 15. minuty měli naši zástupci navrch zásluhou Hrubého. Klášterec se podruhé radoval ve 23. minutě, jenže těsně před druhou sirénou zařídil radost v ochozech Petr Špaček. Poslední část však Průmstavu vůbec nevyšla. Třikrát inkasoval v rozmezí od 46. do 51. minuty a v závěru je protivník od Ohře potrestal ještě jednou.

Ve středu vyrazí Rokycany do Kolína a v sobotu do Mělníka.

Liga žáků: s prázdnou se vracely naděje DDM Rokycany z Klatov. Mladší chlapci (6. a 7. třída) tu prohráli 5:10, když do černého pálili Vaňátko, Monhart, Kastner, Bláha a Boula. Starší žáci (8. a 9. třída) padli v poměru 2:4 (Černý s Hubeným).

Sdružený přebor: na rokycanském ledě válčí i muži v nejnižší soutěži. Je rozdělena do tří skupin a zde jsou aktuální výsledky: Lipnice–Nýřany 5:5, Plzeň 2000–Vejprnice 10:3, ŽPK Plzeň–Inter Blovice 4:2, Ježovy–Panasonic Plzeň 1:2.