HC DAG Rokycany - HC ZVVZ Milevsko 3:5 (0:1, 0:2, 3:2)
Branky a nahrávky: 46. Pavlis (Špaček, Bárek), 56. Křtěn (Špaček), 57. Kovář (Fiala) - 19. Velíšek (Štych), 25. Suchánek (Štych, Filipi), 33. Suchánek (Filipi), 41. Velíšek (Krejčí), 45. Urbanec (Müller, Matouš)


Rokycanům prakticky v utkání o nic nešlo a hokejisté prakticky postrádali veškerou motivaci a nasazení. Samozřejmě až na výjimky, kterými byli například kapitán Kovářík a mladíci Pouska, Vrba a Kovář.

Až po důrazné domluvě kapitána Kováříka směrem ke spoluhráčům se domácím hokejistům trochu rozsvítilo a dokázali třemi brankami propastný rozdíl ve skóre zmírnit.

Už v sobotu a v neděli od 17.30 hodin čekají rokycanské borce první zápasy play–off. Který z trojice Velkého Meziřičí, Nymburk a Kolín bude soupeřem HC DAG se rozhodne až zítra v dohrávce závěrečného kola.

Zde jsou ostatní výsledky:
HC Klatovy - KLH Vajgar Jindřichův Hradec 2:2 po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 26. Straka (Černý, Kalafut), 1. Kuželík (Setikovský, Holub) - 7. Šulčík (Cmunt, Novotný), 30. Cmunt (Šťastný)

HC Junior Mělník - VHS HC Benešov 3:6 (1:2, 2:2, 0:3)
Branky a nahrávky: 5. Vach (Buriánek), 26. Krejčí, 40. Kala (Kalivoda) - 6. Vacek (Verbík), 15. Jaeger (Kořínek), 25. Oberreiter (Kořínek), 36. Jaeger (Frodl), 51. Kořínek, 59. Kořínek (Jaeger)

HC Stadion Litoměřice - HHK Velké Meziříčí 6:5 (1:3, 2:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 15. Gottfried (Patzenhauer), 23. Tvrzník (Kauschitz, Petrus), 40. Petrus, 46. Hanzl (Kolbaba), 51. Gottfried (Hillmich), 55. Hanzl (Gottfried, Svoboda) - 6. Bula, 9. Heřmanský (Adamec), 16. Nekvasil (Stráňovský), 24. Sobotka (Smejkal), 34. Heřmanský

HC Spartak Pelhřimov - UHK Slaný 11:3 (4:2, 2:0, 5:1)
Branky a nahrávky: 4. Plachý, 4. Pelán (Anderle), 7. Šejnoha (Digrin, Smetana), 13. Anderle (Němec), 22. Pelán (Anderle, Němec), 37. Plachý (Meloun), 42. Pelán (Anderle, Němec), 43. Plachý, 46. Pelán (Anderle, Němec), 55. Anderle (Beránek, Pelán), 60. Kašpar (Kaiseršot) - 6. Pavlík (Novák), 20. Pavlík, 58. Průcha (Novák)

NED Hockey Nymburk - HC Baník Sokolov 6:4 (2:0, 3:3, 1:1)
Branky a nahrávky: 7. Šimek (Zeman, Fišer), 16. Turínský (Vondrlík), 21. Nýč (Kříž), 34. Kadeřábek (Turínský), 38. Fišer (Martinec, Šimek), 56. Šimek (Fišer, Martinec) - 25. Veverka (Zuker), 1. Mudra (Soukup), 32. Kukla (Nový, Veverka), 51. Zuker (Dobřemysl)

TJ Stadion Kutná Hora - HC Jablonečtí Vlci 6:2 (2:0, 2:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 11. Králíček (Hemský), 15. Štros (Havlíček, Chytráček), 26. Florián (Kraučuk, Bláha), 38. Pomichálek (Krpálek), 47. Jančařík, 59. Giba (Jančařík, Hemský) - 21. Drak (Klíma), 24. Mertl (Klíma)

HC Benátky nad Jizerou - HC Řisuty 6:1 (1:0, 3:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 10. Zajíček (Malý, Svoboda), 25. Skořepa (Nedbal, Weiss), 36. Jakeš (Beránek, Mařík), 39. Malý (Kubišta, Weiss), 54. Beránek (Jakeš), 57. Kubišta (Nedbal) - 41. Zajíc (Scherzl)

SC Kolínští Kozlové - HC Roudnice nad Labem 4:6 (3:3, 0:3, 1:0)
Branky a nahrávky: 12. Kunásek (Šebesta), 14. Šindelář (Přibyl, Šebesta), 15. Pýcha (Mejzr), 56. Přibyl - 6. Zenk (Wágner, Kosejk), 8. Vaněček (Wágner), 13. Vaněček (Wágner), 21. Petrlík (Žemlička), 26. Zuziak, 39. Zenk

HC Klášterec nad Ohří - HC Chrudim 3:4 po prodl. (0:2, 1:1, 2:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 26. Kadlec (Mašek, Vrtek), 41. Novák (Suk), 56. Steklík (Vrtek) - 10. Valko (Král), 12. Beránek (Šafařík, Bělohlávek), 30. Kuncl (Zadina), 62. Zadina

IHC Písek - HC Děčín 2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 27. Kica (Svoboda), 33. Kica - 22. Preussler (Myšík), 48. Luka, 49. Preussler

HC Kobra Praha - HC Tábor 3:9 (0:3, 2:3, 1:3)
Branky a nahrávky: 34. Georgiev, 35. Knotek (Georgiev), 60. Žáček (Skácel) - 6. Kupec (Kocar), 13. Kupec (Kocar), 19. Györi (Chaloupka), 31. Kupec (Kocar, Škulina), 31. Györi, 32. Kupec (Ficek, ), 44. Kupec (Kanov, Kocar), 47. Pechánek (Györi, Chaloupka), 58. Pechánek (Györi)