Zápas začali lépe domácí. Ti se již v 5. minutě dostali po závaru ve vápně Sokolova z dorážky do vedení. V 15. minutě ale po rohovém kopu srovnal hlavou Čertík.

I ve druhém poločase se hrál vyrovnaný zápas. Výhru mohli strhnout na svou stranu hosté, kteří si zopakovali moment ze zápasu s Kolovečí. Do brejku se dostal Lukáš Komberec a teplický gólman zastavil jeho průnik pouze za cenu faulu. K zahrávání nařízeného pokutového kopu se postavil Čertík, ale tentokrát neproměnil. V 70. minutě tak rozhodl utkání teplický Mirga, který uklidil do sokolovské sítě centr na zadní tyč.

„Z našeho pohledu byl zápas o sto procent lepší než proti Koloveči, i co se týče terénu. Hráli jsme proti velmi dobrému celku, který má ve svých řadách mnoho nadějných mladých hráčů a na druhé straně doplněných zkušenými fotbalisty. Ačkoliv jsme prohráli, tento zápas je pro nás přínosem a motivací do dalšího tréninku,“ zhodnotil utkání trenér sokolovské juniorky Jiří Dreiseitl.

FK Teplice – FK Baník Sokolov B 2:1
Branky Baníku: 15. Čertík
FK Baník Sokolov B: Dvořák – Nápravník, Duben, Šaloun, Hanzlik (46. Doležal) – Kratochvíl (70. Kinkal), Pleva, Bereczký (46. Ferko), Puchmertl (70. Bereczký)– Komberec, Čertík. Trenér: Jiří Dreiseitl.