HC Rokycany – Tábor 6:3 (2:1, 4:0, 0:2)

V domácím vystoupení se nejprve prosadili Krátký a Komanec po samostatných akcích. Soupeř sice snížil, jenže v prostřední části jen sledoval uragán rokycanských útočníků. Komanec, Krátký (s asistencí Komance a Krajčiho) zvyšovali na 4:1. Do sirény se ještě do střelecké listiny zapsal dvakrát Matějka po přihrávkách Krátkého, resp. Komance.

Až v poslední třetině naděje HC zvolnily a borci z husitského města toho využili ke zkorigování nepříznivého stavu. Na vyloučené to skončilo 7:5.

Jindřichův Hradec – HC Rokycany 3:9 (1:2, 1:5, 1:2)

Vajgaru podlehli den předtím divizní fotbalisté Rokycan, aby je pomstili mladí hokejisté HC. V první dvacetiminutovce otáčel skóre dvěma góly Krajči (nejprve po přihrávkách Jílkové a Šafránka, pak asistoval Krátký).

Druhá fáze patřila hostům. Krátký (Matějka), Šafránek (Matějka), Krajči (Křepela, Krátký), Jílková v oslabení a Khanh Tran Le (Šafránek) určili průběžný výsledek 2:7. V závěru si Khanh Tran Le se Šafránkem zopakovali gólovou akci a o tečku se postaral Komanec po přihrávce Křepely. Vyloučených bylo deset hráčů v poměru 6:4.