Klub HC je součástí projektu Týden hokeje. Začátek bude ve 14 hodinZdroj: Deník/Václav HavránekVšechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení tu budou mít jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Rokycany ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje zve kluky i děvčata, pro které jsou připravené zážitky ve formě prvních krůčků na bruslích i zajímavé hokejové dárky.

Co si musí malí návštěvníci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že jsou k dispozici chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, budou vítané. Helmu případně organizátoři zapůjčí.

Ĺední hokej, ilustrační snímek.
Dorostenci HC Rokycany obrali v regionální lize Klatovy na jejich ledě

Týden hokeje je série sportovních setkání pro děti ve věku 4 až 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, maminky a tatínkové získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos tohoto sportu pro fyzický a osobnostní rozvoj jejich potomků.