Utkání pro silné nátury přichystali hokejisté TJ Město věrným fanouškům na zimním stadionu v okresním městě.

Zbiroh – Pubec Plzeň 10:7 (2:2, 3:5, 5:0). Gólmani obou celků neměli zpočátku svůj den. Ke konci prostřední části udeřil soupeř dvakrát během několika vteřin a za stavu 5:7 to s domácími nevypadalo dobře. Jenže v nástupu do závěrečné třetiny Zbiroh oplácel stejným způsobem. Třemi zásahy za necelé dvě minuty skóre otočil a v hektickém závěru (kdy ho podržel brankář) potvrdil cennou výhru.

Branky a asistence TJ Město: 7. Kastner (Zikmund), 9. Zikmund (Frühauf), 17. Benetka (Zikmund), 20. Živný, 26. Balej (Dongres, Zikmund), 31. Balej (Dongres), 32. Zikmund (Lettl), 33. Vaněk (Křížek, Kastner), 43. Zikmund (Živný), 45. Dongres (Frühauf, Pichlík) .

Ve stejné skupině remizoval v sobotu večer HC Rokycany ve Stříbře s Buldoky 5:5 (3:1, 2:2, 0:2).