V soutěži se stali borci TJ Město Zbiroh šampiony skupiny B a v elitním oddělení může Klabava mezi nejlepší čtveřicí doplnit už jistý HC Rokycany. Pouze v lize Plzeňského a Karlovarského kraje potřebují chlapi HK Rokycany otočit nepříznivý stav v semifinálové konfrontaci s Meteorem.

Krajská liga: ve společném účinkování dvou krajů nezaváhali rebelové z Nejdku. Vyhráli v Klatovech 5:2 (podívat se přišlo bezmála 500 lidí) a na dálku vyhlížejí soupeře pro finále. Lépe je na tom Meteor Třemošná, který zdolal HK Rokycany 5:3 (3:0, 1:1, 1:2). Strašidelné pro naše vyslance byly tři minuty v úvodní části, které rozhodly o výsledku. Domácí udeřili dvakrát Šibrou, jednou Sedláčkem a v prostřední části Reitspies zvyšoval už na 4:0. Až pak se dočkali hosté - ve 36. minutě Hrubým (asistoval Švík) a ve 49. Benediktem (Hrubý). Meteor kontroval Princlem a poslední slovo měl Hrubý (Benedikt, Matoušek).

Odveta je na pořadu tuto sobotu od 17 hodin.

Čtvrtfinále Ligy Plzeňského a Karlovarského kraje. HK Rokycany vs. HC Apollo.
Hokejisté HK Rokycany přejeli Apollo a jsou v semifinále krajské ligy

Krajská soutěž, skupina A: přímo do semifinále postoupily týmy Chotíkova a HC Rokycany. Zbývající tandem vzejde z duelů Malá Víska - Líně (první zápas 14:2) a Luby - Klabava. Mužstvo DTJ se na klatovském ledě vytáhlo a zvítězilo 4:2 (1:2, 3:0, 0:0), když se dvakrát prosadil Černý, jednou Bihary a Marek. V sobotu 16. března je v Rokycanech druhé měření sil od 20 hodin.

Krajská soutěž, skupina B: Zbiroh se probil až do finále a přehrál Meteor B v úvodním střetnutí 3:2. Vedl i v odvetě zásluhou Křížka, ovšem Petr Kabát (fotbalová ikona Radnic, která v pondělí slavila 48. narozeniny) vyrovnal a Jícha zajistil domácím těsné vítězství. Podle regulí ihned následovaly nájezdy a Roman Pichlík se postaral o triumf TJ Město.

TJ Město Zbiroh, oddíl ledního hokeje, se tím stal šampionem skupiny a o úspěch se zasloužili: brankáři Pavel Vild, Vojtěch Bartovský, David Wohlmuth; obránci Vojtěch Kleinhampl, Dominik Houdek, Ladislav Vaněk, Patrik Novák, Jan Obleser, Martin Švehla, Zdeněk Maier, Tomás Lettl, Filip Helcl, Jan Stiegler, Matěj Fríd; útočníci Marek Pichlík (C), Roman Pichlík, Matěj Benetka, Martin Dongres, Roman Kala, Martin Křížek, Roman Procházka, Jakub Kokoška, Adam Sýkora. Realizační tým - Miroslav Kokoška (trenér), Josef Čechura (trenér), Zdeněk Maier (vedoucí týmu), Ladislav Vaněk (kustod), Martin Voříšek (kustod), Monika Šlajsová (zdravotnice).