Skupina A: o minulém kole a účinkování HC Rokycany (4:1 se Sušicí) i Klabavy (porážka 2:5 s Malou Vískou) jsme informovali detailněji.

Oddělení B: borci TJ Město Zbiroh prohráli s Chotěšovem 0:1. Konečně za plný počet bodů dosáhl tým až v šestém kole na rokycanském ledě, kde rozdrtil Losinou 8:2 (0:1, 2:1, 6:0). Udržel si tak šanci na účast mezi elitou v nadstavbě. Třikrát se trefil Benetka, dvakrát R. Pichlík a Dongres, jednou Marek Pichlík. Začátkem tohoto týdne si Zbiroh zpestřil přípravu soubojem s AHC Vikingové Plzeň (Plzeňská hobby liga). Na Košutce byl houževnatý protivník skvělým sparingpartnerem a svědčí o tom těsná výhra TJ Město 7:6.

HC Rokycany vs. Sušice
Hokejisté HC Rokycany si připsali osmou výhru. Pokořili doma Sušici

Hůř jsou na tom Strašice. Podlehly Radobyčicím 1:7 (sobota) a neuspěly ani s Chotěšovem v poměru 3:7 (Klír, Vít a Hovorka).

V sobotu 2. 12. od 19.30 je v Rokycanech k vidění derby Zbiroh - Strašice.

Skupina C: Příkosice vyšly naprázdno v minulých dvou vystoupeních. Padly v derby s Lipnicí 0:2 a pak s chodskými Díly 2:3. Proti lídrovi se prosadili jen Ebelendr a Peterka. V neděli 3. prosince od 12.45 vyrukuje Čechie na rokycanském zimním stadionu na Apollo Kaznějov B.