Od začátku roku 2011 sehráli hokejisté TJ Město Zbiroh čtyři mistrovská utkání.
Nejprve 2. ledna v rámci předehrávky 23. kola podlehli bezdružické Jiskře 0:2. O týden později porazili plzeňský tým HC Handball 2003 4:1 a 17. ledna prohráli 3:5 s Omegou Plzeň B, aby v neděli 23. ledna jednoznačně porazili borce z Dolní Kamenice 4:1.

Omega Trans B–Město ZBiroh 5:3 (1:1, 1:1, 3:1). Naši vyslanci cestovali do Třemošné. Soupeř nastoupil výrazně posílen několika borci ze svého „A“ týmu.
Už první třetina ukázala, že Zbirožští stojí před velice silným protivníkem, který se hned v úvodu ujal. Hostům se ovšem podařilo brzy vyrovnat zásluhou Tomáška, kterému asistoval Světlík.

Druhé dějství probíhalo podle stejného scénáře. Opět nejdříve skórovala Omega Trans, aby chvíli na to nová posila TJ Město Zbiroh Robert Jíša srovnal po nahrávce Maiera při vlastním oslabení!

Poslední část přinesla Omeze dvoubrankový náskok, který se však podařilo Zbirožákům snížit zásluhou kapitána Frühaufa. Naděje na zisk alespoň jednoho bodu za remízu však vzala za své, poněvadž na konci utkání soupeř pátou brankou stanovil definitivní účet utkání na 5:3 ve svůj prospěch.
Branky TJ Město: Tomášek (Světlík), Jíša (Maier), Frühauf.

Tresty TJ Město: pětkrát na dvě minuty.
Město Zbiroh–HC Dolní Kamenice 4:1 (0:1, 3:0, 1:0). V dalším vystoupení se představili hokejisté TJ Město na domácím ZS v Rokycanech, kde hostili soupeře ze vzdáleného Domažlicka.

Úvodní dějství přineslo hned na začátku kuriózní okamžik, kdy si v 2. minutě srazil kotouč do vlastní branky zbirožský Spáčil! To byl poslední gól, který v tomto utkání spadnul do domácí svatyně.

Ve druhé třetině výrazně slabší protivník, který se nachází na dně tabulky, třikrát inkasoval, kdy se trefili Pichlík, Frühauf a Jíša.
Závěrečná část se nesla v duchu kulminujícího tlaku TJ Město Zbiroh, avšak kamenický gólman inkasoval pouze jednou a zabránil tak debaklu, na který byli kameničtí hokejisté zralí.

Tresty TJ Město: 2x2 minuty.
Další program: v pondělí večer borci Města Zbiroh prohráli v Plzni s rezervou Ekonomických staveb 2:8. Reputaci si mohou napravit v sobotu od 14.30, neboť na rokycanském ledě přivítají Líně.